Vartotojui Getsalon.lt - tai paslaugų paieškos ir rezervacijos sistema, leidžianti savo srities specialistų ieškoti pagal vietovę, kainą ar pageidaujamą paslaugos suteikimo laiką.

Paslaugos teikėjui Getsalon.lt - tai puiki darbo administravimo priemonė - kalendorius, kuriame patogu valdyti savo užsakymus, planuoti darbo ir poilsio laiką, sekti statistiką.

Prie specialistų sėkmės norime prisidėti ne žodžiais, o realiais darbais, todėl nemokamai sukursime Jums asmeninį interneto puslapį, padovanosime išmanųjį darbo kalendorių su visomis užsakymų valdymo funkcijomis ir suplanuosime asmeninę reklamos strategiją bei ją įgyvendinsime. Ir pabaigai. Ne, mes stebuklų nedarome. Tikrai nerekomenduosime specialistų, kurie į savo veiklą žiūri aplaidžiai, negerbia savo klientų ar savo profesijos. Sukūrėme patogų įrankį Jūsų darbui planuoti, tikimės, kad jis tikrai Jums padės pasiekti norimų rezultatų.

Naudokitės drąsiai ir nepamirškite pranešti, kaip Jums sekasi!

Prisijunkite.

Mums svarbiausia sklandus rezervacijos procesas ir kokybiškas paslaugų suteikimas klientui. Dėl šių priežasčių sistema galės naudotis tik aktyviai dirbantys ir kokybiškas paslaugas teikiantys specialistai. Kiekvienam Getsalon partneriui sukursime asmeninį reklamos planą. Tai atliksime visiškai nemokamai.