D.U.K (Dažniausiai užduodami klausimai)

Bendrieji klausimai

Kas yra getsalon.lt?

Vartotojui getsalon.lt – tai paslaugų paieškos ir rezervacijos sistema, kuri padės patogiai ieškoti grožio ar sveikatingumo specialistų pagal vietą, kainą, ar norimos paslaugos suteikimo laiką.

Paslaugos teikėjui getsalon.lt – tai šiuolaikiška darbo administravimo priemonė–kalendorius, kuriame patogu valdyti savo užsakymus, planuoti darbo ir poilsio laiką, sekti klientų statistiką. getsalon.lt sistema už jus SMS ar el. paštu primins klientams apie vizitą.

Informacija paslaugos teikėjui

Kaip tapti paslaugos teikėju getsalon.lt?

Susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu ir iš karto sužinosite kaip galime pradėti dirbti kartu.

Kaip redaguoti asmeninį puslapį?

Asmeninį puslapį galite redaguoti prisijungę prie savo profilio, kuriame galėsite keisti informaciją apie save, kontaktus bei darbo laiką.

Kaip pakeisti profilio slaptažodį?

Norėdami pakeisti savo paskyros slaptažodį, getsalon.lt puslapyje spauskite „Prisijungti“, jei atsidaręs langas rekomenduoja prisijungti su Jūsų paskyra, spustelkite „Ne jūsų paskyra?“ mygtuką, kuris nukreips Jus į pagrindinį langą, kuriame galėsite pakeisti slaptažodį. Suvedę savo registracijos el. paštą, gausite laišką su slaptažodžio pakeitimo instrukcija.

Kaip pakeisti profilio vardą?

Vartotojo vardas yra unikalus ir susietas su Jūsų el. paštu, todėl galimybės jį pakeisti nėra.

Kaip pakeisti asmeninio puslapio nuorodą?

Asmeninis puslapis yra unikalus ir susietas su Jūsų profiliu, todėl galimybės ją pakeisti nėra.

Kaip ištrinti savo profilį?

Susisiekite su getsalon.lt el. paštu info@getsalon.lt pateikdami vartotojo vardą.

Informacija rezervuojant paslaugą

Kaip atlikti rezervaciją naudojantis getsalon.lt?

Pasirinkite paslaugos teikėją ir paslaugą. Paslaugos teikėjo kalendoriuje matysite laisvą laiką, kurį pasirinkę suvesite savo kontaktinius duomenis bei papildomą informaciją apie norimą paslaugą. Atlikus rezervaciją gausite sėkmingos rezervacijos žinutę su detalia informaciją apie paslaugos laiką, datą, vietą bei kontaktinius paslaugos teikėjo duomenis.

Kaip pakeisti rezervacijos laiką/datą?

Gautame rezervacijos patvirtinimo laiške rasite informaciją su rezervacijos atšaukimu. Atšaukus rezervaciją, galėsite pasirinkti naują Jums paslaugai tinkamą laiką.

Kaip atšaukti rezervaciją?

Atlikus rezervaciją, gausite patvirtinimo laišką, kuriame rasite detalią informaciją apie vizitą, kuriame taip pat, rasite nuorodą į rezervacijos atšaukimą.

Ką daryti, jei rezervacijos paslauga nebuvo atlikta?

Nedelsiant susisiekite su mumis info@getsalon.lt su detalia informacija apie paslaugos teikėją ir vizito laiką.