Privatumo politika

getsalon.lt yra svarbus kiekvieno iš Jūsų pasitikėjimas kuris yra neatsiejamas ir nuo tinkamo Jūsų asmens duomenų naudojimo bei saugojimo. Ši privatumo politika paaiškins kaip gaunami Jūsų duomenys bei kur jie yra panaudojami.

Sąvokos

 1. Vartotojas - (i) veiksnus pilnametis asmuo; arba (ii) nepilnametis asmuo nuo 14 iki 18 metų, turintis tėvų sutikimą; (iii) emancipuotas nepilnametis asmuo; (iv) juridiniai asmenys.
 2. Asmens duomenys - bet kuri informacija, susijusi su fiziniu asmeniu – duomenų subjektu, kurio tapatybė yra žinoma arba gali būti tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyta pasinaudojant tokiais duomenimis kaip asmens kodas, vienas arba keli asmeniui būdingi fizinio, fiziologinio, psichologinio, ekonominio, kultūrinio ar socialinio pobūdžio požymiai.
 3. Getsalon - internetinė svetainė, valdoma MB “GET SALON”, esanti adresu Švitrigailos g. 11C, Vilnius.
 4. Paskyra - tai prisijungimo prie getsalon.lt profilis, kurį sukuria Vartotojas svetainėje ir kurioje yra saugomi Vartotojo asmeniniai duomenys.
 5. Slapukas - mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti.

Bendorios privatumo politikos nuostatos

 1. Naudodamasis getsalon.lt portalu Jūs patvirtinate, jog esate susipažinęs su privatumo politika, sutinkate su sąlygomis ir įsipareigojate jų laikytis. Jei Jūs nesutinkate su šia privatumo politika, Jūs neturite teisės naudotis getsalon.lt portalu.
 2. Ši privatumo politika galioja visiems asmenims, apsilankiusiems getsalon.lt internetiniame puslapyje.
 3. getsalon.lt yra įregistruota asmens duomenų apsaugos valdytojų registre.
 4. Getsalon įsipareigoja neatskleisti Varotojo Asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus esant Vartotojo sutikimui, užsisakant paslaugą per getsalon.lt partnerius.
 5. Getsalon svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Getsalon nėra atsakingas už tokių interneto tinklapių turinį ir/ar jų naudojamus Privatumo politikos užtikrinimo metodus, todėl prieš pateikiant informaciją apie save lankytojas turėtų susipažinti su atitinkamo interneto tinklapio taisyklėmis, privatumo politika ir kitais dokumentais.
 6. Vartotojas, pažymėjęs varnelę, jog sutinka su Getsalon privatumo politika, suteikia teisę Getsalon naudoti Vartotojo vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, telefono numerį, IP adresą veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros tikslais.
 7. Pasikeitus Privatumo politikai, nauja versija bus patalpinta Getsalon svetainėje, su kuria kiekvienas Pirkėjas galės susipažinti.
 8. Vartotojas gali užsisakyti paslaugą prisiregistravęs Getsalon svetainėje arba neatlikęs registracijos. Iš registracijos neatlikusio Vartotojo reikalaujama pateikti šiuos duomenys – vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą bei papildomą informaciją susyjusią su paslaugos suteikimu. Vartotojas yra atsakingas už savo asmens duomenų pateikimą.
 9. Vartotojas gali bet kuriuo metu keisti ar pildyti savo Asmens duomenis prisijungęs prie sukurtos Paskyros getsalon.lt bei kreiptis į getsalon.lt norint atsisakyti Paskyros.
 10. Po Paskyros panaikinimo Vartotjo Asmens duomenys gali būti saugomi Asmens duomenų valdytojo serveryje iki šešių mėnesių.
 11. Siekiant, kad Vartotojui būtų suteiktos visos Getsalon paslaugos, į Vartotojo įrenginį, kuriuo jungiamasi prie getsalon.lt, gali būti įrašyti Slapukai.
 12. Vartotojas, patvirtindamas Privatumo politiką, sutinka, kad jo įrenginyje būtų įrašomi šioje Privatumo politikoje numatyti Slapukai. Šį sutikimą Pirkėjas gali bet kada atšaukti, pakeisdamas savo interneto naršyklės nustatymus, tačiau tokiu atveju tam tikros internetinės svetainės getsalon.lt funkcijos jam gali neveikti.
 13. getsalon.lt naudojami Slapukai skirti informacijai perduoti elektroninių ryšių tinklu. Naršyklės nustatymais jūs galite ištrinti arba blokuoti visus šiuos Slapukus arba jų dalį, bet tokiu atveju dalis getsalon.lt svetainės funkcijų gali neveikti.

Baigiamosios nuostatos

 1. Ši Privatumo politika įsigalioja 2017 m. balandžio 1 d. Bet kokie Privatumo politikos pasikeitimai bus skelbiami ir viešai matomi getsalon.lt.